Kom naar onze volgende Medical Data + Pizza meetup om meer te leren over AI en data-innovatie in de gezondheidszorg.
Programma
Het programma wordt later bekendgemaakt.
Meer informatie
Bij elke Medical Data + Pizza meetup bespreken we interessante projecten, papers en de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van medische datawetenschap. Hier ontmoeten artsen en datawetenschappers elkaar. Het is een geweldige kans om te leren, gelijkgestemde zorgprofessionals, onderzoekers en datawetenschappers te ontmoeten, feedback te krijgen op je eigen projecten en plezier te hebben.
Deze meetups zijn al enkele jaren succesvol. Ga naar Medical Data + Pizza meetups om meer te lezen over deze evenementen en verslagen te vinden van eerdere edities.
Het Right Data Right Now consortium ondersteunt deze bijeenkomsten, samen met Amsterdam UMC, OLVG, Vrije Universiteit, Pacmed, Amsterdam Economic Board, Smart Health Amsterdam en anderen.
Waar en wanneer?
Neem contact op
Deel dit artikel
Events
10
okt
#slimgroengezond
Wil je direct horen over onze events?
Volg ons dagelijks op LinkedIn, Twitter en schrijf je in voor onze Board Update.